Aikataulut Vihdin seutu

Katso merkkien selitykset ›

Karkkila - Helsinki / Helsinki - Karkkila
PIKAVUORO
KARKKILA – HELSINKI
PIKA PIKA PIKA
M – P M – P
M – P
Karkkila 5:45 6:10 16:40
Vihti ht n.5:55 n.6:20 n.16:20
Nummela th n.6:05 n.6:30 16:15
Kehä III n.6:25 n.6:50 15:55
Kehä I n.6:30 n.6:55 n.15:45
Helsinki 6:50 7:20 15:30
346 KARKKILA / VIHTI - OTALAMPI - HELSINKI 10.8.2016 alkaen
M-P M-P + KOULP
KARKKILA 5:25
OLKKALA X
VIHTI 5:50 10:35 14:30
HERRAKUNTA X
SIIPPOO 6:00 10:45 14:40
OTALAMPI 6:05 10:50 14:50
HÄRKÄLÄ S-market X 10:55 14:55
TAKKULA X X X
KALAJÄRVI 6:25 11:10 15:07
HELSINKI 7:05 11:40 15:45
346 HELSINKI - OTALAMPI - VIHTI / KARKKILA 10.8.2016 alkaen
3)
Lähtölaituri 18 M-P + M-P + M-P + M-P ++
HELSINKI 13:25 16:15 16:15
KALAJÄRVI 16:45 16:45
TAKKULA X X
HÄRKÄLÄ S-market 17:05 17:05 17:05
OTALAMPI 14:40 T 17:10 17:10
SIIPPOO T X X X
HERRAKUNTA X
VIHTI 17:25 17:25
OLKKALA 17:15 T
KARKKILA 17:30 17:45
VIHDIN SISÄINEN LIIKENNE 10.8.2016 alkaen
SAARIJÄRVI – OTALAMPI KOULUKESKUS
KOULP
SAARIJÄRVI 7:50
OLLILA X
HÄRKÄLÄ X
OTALAMPI koulukeskus 8:10
LAURI – OTALAMPI KOULUKESKUS
KOULP
LAURI / JOKIPELLONTIE RIST. 8:20
TYNNYROJANTIE n. 8:21
 KYDÖNTIE n. 8:22
 KIVIOJANTIE n. 8:23
 LAURI TH n. 8:24
 SALMI TH n. 8:25
 KIRKSILTA n. 8:27
 KAHVIPIRTTI (vain matkustajien kyydistä jättö) n. 8:35
 OTALAMMEN KOULUKESKUS 8:40
KOULP
SEISAKKEENTIE TH 8:00
SELKI X
HAIMOO 8:15
SAUKOINKOSKI X
SIIPPOO X
OTALAMPI 8:35
VIHTI 8:55
M-P KOULP
VIHTI 16:00 HAAVISTO 7:45
NUMMELA 16:15 VIHTIJÄRVI 7:55
OJAKKALA 16:20 25-TIE X
SIIPPOO X HAIMOO 8:10
HAIMOO 16:35T HANKOTIE X
SELKI X T SIIPPOO X
OTALAMPI 16:40 OTALAMPI 8:30
HÄRKÄLÄ S-market 16:45 SIIPPOO 8:35
NUMMELA 8:55
KOULP
NUMMELA 14:05
HONKATIE X KOULP
OINASJOKI X OTALAMPI 14:50
KOIVISSILTA X SIIPPOO X
VIHTI 14:25 SAUKOINKOSKI X
HAIMOO 15:10
SELKI X
PALOJÄRVI – OTALAMPI KOULUKESKUS SEISAKKKEENTIE TH 15:25
KOULP
PALOJÄRVI 8:05
TERVALAMPI KOULU X
OJAKKALA 8:25 NUMMELA-LANKILA-OJAKKALA
OTALAMPI KOULUKESKUS 8:40 KOULP
NUMMELA L-ASEMA 14:45
NUMMELA AMMATTIOP. X
HONKATIEN RIST. 14:50
OJAKKALAN KOULU 15:00
OJAKKALA X

 

NUMMELA-HIIDENRANTA-NIEMENKYLÄ-
LOHJANHARJU-NUMMELA
KOULP KOULP KOULP KOULP KOULP
NUMMELAN KOULU 9:40 12:10 I I I
NUMMELA L-ASEMA 9:35 12:20 13:05 14:05 15:15
HIIDENRANTA 9:20 12:30 13:15 14:15 15:25
NIEMENKYLÄ X X X 14:20 15:30
LOHJANHARJU I 12:45 13:35 14:35 15:40
HIRSILÄNTIE 9:10 I I I I
KALKKIMÄKI I 12:50 13:40 14:40 15:45
NUMMELA L-ASEMA I 12:55 13:45 14:45 15:50
480 KARKKILA/VIHTI/LOPPI - KLAUKKALA - HELSINKI 10.8.2016 alkaen
# ++++
M-P M-P M-P M-P M-P M-P + M-P +
L M-P
M-P SS
LOPPI 6:45 9:55 18:00
LÄYLIÄINEN 7:00 10:05 18:10
KARKKILA 6:15
HAAVISTO 6:25
VIHTIJÄRVI 6:35 X 8:15 X X
VIHTI 5:25 6:25
SIIPPOO 5:35
HAIMOO 6:40
SELKI 5:40
KORPI 6:50
NUMMENPÄÄ 5:45 7:00
RÖYKKÄ 6:45 7:25 8:25 10:30 17:45 18:30
PERTTULA 5:55 X 7:10 X 8:30 X X X
KLAUKKALA 6:05 7:05 7:25 7:45 8:45 9:00 10:45 10:45 12:15 18:00 18:45
KEIMOLANPORTTI X X X X X X X X X X X
KAIVOKSELA X X X X X X X X X X X
HELSINKI 6:40 7:45 8:05 8:25 9:20 9:40 11:20 11:20 12:50 18:40 19:20
480 HELSINKI - KLAUKKALA - LOPPI/VIHTI/KARKKILA 10.8.2016 alkaen
480 HELSINKI – KLAUKKALA – LOPPI/VIHTI/KARKKILA
1) 481 ++++
Lähtölaituri 13 M-P M-P +
M-P
M-P + L M-P M-P + M-P M-P M-P M-P SS
HELSINKI 7:10 10:00 11:00 13:25 13:25 14:05 14:35 15:35 16:00 16:28 19:00 20:20
KAIVOKSELA 7:30 10:20 11:20 13:45 13:45 14:25 14:55 15:55 16:20 19:15 20:35
KEIMOLANPORTTI 7:35 10:25 11:25 13:50 13:50 14:30 15:00 16:00 16:25 19:20 20:40
KLAUKKALA 7:50 10:35 11:35 14:10 14:10 14:45 15:15 16:15 16:40 17:05 19:40 20:55
PERTTULA X X X X X X X 17:15 X X
RÖYKKÄ 8:05 14:25 14:25 15:00 15:30 16:55 17:20 21:10
NUMMENPÄÄ 16:30 X
KORPI X T 17:25 T
SELKI 16:35 20:00
OTALAMPI KOULUK. T(n.20:05)
SIIPPOO X T 16:40 20:05
VIHTI 16:50 20:15
VIHTIJÄRVI 8:15 X X X X X
HAAVISTO 15:45
KARKKILA 15:55
LÄYLIÄINEN 14:45 15:20 17:15 21:30
LOPPI 14:55 15:35 17:30 21:40
346 KARKKILA/480 VIHTI/LOPPI - KLAUKKALA - HELSINKI 6.6.-9.8.2016
# 7) 6) 7)  ++++
M-P M-P M-P M-P M-P M-P M-P L M-P SS
LOPPI  –  –  –  – 6:45  –  – 9:55  – 18:00
LÄYLIÄINEN  –  –  –  – 7:00  –  – 10:05  – 18:10
KARKKILA  – 5:30 6:15  –  –  –  –  –  –
HAAVISTO  –  – 6:25  –  –  –  –  –  –
VIHTIJÄRVI  –  – 6:35  – n.7:10 8:15  – X  – 18:20
VIHTI 5:25 5:50  – 6:05  –  –  –  –  –
SIIPPOO 5:35 6:00  –  –  –  –  –  –  –
OTALAMPI  – 6:05  –  –  –  –  –  –  –  –
HAIMOO  –  –  – 6:25  –  –  –  –  –  –
SELKI 5:40  –  –  –  –  –  –  –  –
KORPI  –  –  – 6:35  –  –  –  –  –  –
NUMMENPÄÄ th 5:45  – 6:50 6:50  –  –  –  –  –
KALAJÄRVI  – 6:25  –  –  –  –  –  –  –  –
RÖYKKÄ  –  – 6:45 6:45 7:25 8:25  – 10:30 17:45 18:30
PERTTULA 5:52  – 6:50 6:50 X 8:30  – X 17:50 X
KLAUKKALA 6:05  – 7:05 7:05 7:45 8:45 12:15 10:45 18:00 18:45
VIHDINTIE  – n.06:30  –  –  –  –  –  –  –  –
KEIMOLANPORTTI 6:15  – 7:15 7:15 7:55 8:55 12:25 10:55 18:10 X
KAIVOKSELA 6:20  – 7:20 7:20 8:00 9:00 12:30 11:00 18:15 X
RUSKEASUO X X X X X X X X X X
HELSINKI 6:40 7:05 7:45 7:45 8:25 9:20 12:50 11:20 18:40 19:20
346 / 480 HELSINKI - VIHTI KARKKILA / LOPPI alkaen 6.6.-9.8.2016
M-P M-P L M-P M-P M-P M-P M-P M-P ss++++
HELSINKI 7:10 11:00 13:25 14:05 15:35 16:00 16:15 16:28 19:00 20:20
RUSKEASUO X X X X X X X X X X
KAIVOKSELA 7:30 11:20 13:45 14:25 15:55 16:20  – 19:15 20:05
VIHDINTIE n.16:40
KEIMOLANPORTTI 7:35 11:25 13:50 14:30 16:00 16:25  – 19:20 20:10
KLAUKKALA 7:50 11:35 14:10 14:45 16:15 16:40 17:05 19:40 20:20
PERTTULA X  – X 14:55 X X 17:15 X X
RÖYKKÄ 8:05  – 14:25 15:00  – 16:55 17:20  – 20:35
KALAJÄRVI  –  –  –  –  –  – 16:45  –  –  –
NUMMENPÄÄ  –  – 16:30  –  –  –  –
KORPI  –  –  –  –  – 17:25 T  –  –
SELKI  –  – 16:35  – 20:00  –
OTALAMPI  –  –  –  –  –  – X  – n.20:05
SIIPPOO  –  – 16:40 17:05 20:10  –
VIHTI  –  – 16:50 17:15 20:20  –
VIHTIJÄRVI 8:15  – X X  – 17:00  –  –  – X
HAAVISTO  –  –  –  –  –  –  –  –  –
KARKKILA  –  –  –  –  – 17:45  –  –  –
LÄYLIÄINEN  –  – 14:45 15:20  – 17:10  –  – 20:50
LOPPI  –  – 14:55 15:35  – 17:30  –  –  – 21:00

Pyydä tarjous tilausmatkasta

Täytä lomake ›

 

Yhteystiedot

Toimistomme on avoinna
ma-pe klo 9:00 – 16:30

puh. 03 – 424 626 00
fax 03 – 424 626 11

Yhteystiedot ›