Aikataulut Forssan seutu

Katso merkkien selitykset ›

Forssa - Karkkila - Helsinki / Helsinki - Karkkila - Forssa (klo 5:00 ja 15:30 loppuu 18.9.)
PIKAVUORO
FORSSA – KARKKILA – HELSINKI
PIKA PIKA PIKA
M – P M – P
M – P
Forssa 5:00 5:30 17:25
Eerkillä th n.5:12 n.5:42 n.17:05
Loukku ht n.5:20 n.5:50 n.16:55
Karkkila 5:45 6:10 16:40
Vihti ht n.5:55 n.6:20 n.16:20
Nummela th n.6:05 n.6:30 16:15
Kehä III n.6:25 n.6:50 15:55
Kehä I n.6:30 n.6:55 n.15:45
Helsinki 6:50 7:20 15:30
Forssa - Karkkila - Helsinki klo 5:30
PIKAVUORO
FORSSA – KARKKILA – HELSINKI
PIKA
M – P
Forssa 5:30
Eerkillä th n.5:42
Loukku ht n.5:50
Karkkila 6:10
Vihti ht n.6:20
Nummela th n.6:30
Kehä III n.6:50
Kehä I n.6:55
Helsinki 7:20
Forssa - Loppi - Helsinki / Helsinki - Loppi - Forssa
 ++++  ++++
SS
M-P  SS
Forssa 17:00 18:30 22:30
Tammela X X 22:20
Lamala 17:10 18:15 X
Porras 17:20 X 21:30
Vojakkala 17:35 17:45 X
Topeno th X 17:40 21:50
Loppi 18:00 17:30 21:40
Läyliäinen 18:10 17:10 21:30
Vihtijärvi X X 21:20
Röykkä 18:30 16:55 21:10
Perttula X X X
Klaukkala 18:45 16:40 20:55
Keimolanportti X X X
Kaivoksela X X X
Helsinki 19:20 16:00 20:20
Forssa - Lamala
FORSSA – TAMMELA- LAMALA  
 
Koulupv Koulupv
Forssa 13:55 14:50
Tammela X 15:05
Lamala 14:10 15:10
Lamala - Forssa
LAMALA – TAMMELA – FORSSA 
 ++ 1)    
Koulupv  Koulupv Koulupv Koulupv M-P
Lamala 7:20 8:30 9:15 14:10 18:15
Tammela X X X X X
Forssa 7:45 8:50 9:30 14:25 18:30
Hykkilä / Kaukjärvi / Vaihijoki - Tammela
koulp koulp
Hykkilä 7:50 Tammela 15:05
Vaihijoki th 8:15 Lamala
Myllykylä koulu 8:20 Kaukjärvi 15:15
Kaukjärvi koulu 8:30 Myllykylä koulu th 15:20
Lamala Vaihijoki th 15:25
Tammela 8:35 Hykkilä / Lunkaa 15:45 T

 

Tammela - Torro
koulp koulp
Tammela 8:45 15:05
Kytö X X
Riihivalkama 8:35 15:20
Sukula th X X
Torro 7:55 15:35
Forssa - Minkiö - Vieremä - Forssa
koulp koulp
Forssa 15:50
Vieremä 8:00
VT 2 8:05 X
Aronpuro 8:10 X
Lampola 8:20 X
Latovainio 8:25 15:20
Jänhijoki X X
Minkiö th 8:30 15:15
Saartenkylä X
Kirkkotie X
Jok MH 8:50 15:00
Paanan koulu 8:50
Forssa - Jokioinen - Humppila
FORSSA – JOKIOINEN – HUMPPILA
M-P M-P M-P M-P koulp
Forssa 6:05 9:40 12:00 14:45 16:20
Yhtiönkatu X  – X X  –
Turuntie  – X  –  – X
Jokioinen 6:20 I 12:15 15:00  –
Minkiö th X  – X X  –
Latovainio  – X  –  – X
Humppila r-as. 6:45 10:10 12:40 15:30 16:45
Humppila - Jokioinen - Forssa
HUMPPILA – JOKIOINEN – FORSSA
M-P koulp M-P M-P M-P
Humppila r-as. 7:10  – 10:10 12:40 15:35
Minkiö th X  – X X X
Jokioinen 7:40 9:15 10:35 13:00 15:55
Turuntie  –  –  –  –  –
Yhtiönkatu X X X X X
Forssa 7:55** 9:35 10:45 13:15 16:10
Forssa - Lamala 6.6.-9.8.2016
4) 5)  ++++
M-P M,Ke,To M-P  SS
Forssa 12:15 13:00 16:15 17:00
Tammela X 13:20 X X
Lamala 12:25 X 16:30 17:10
Lamala - Forssa 6.6.-9.8.2016
4) 5)  ++++
M-P M-P M,Ke,To M-P SS
Lamala 7:30 11:50 10:25 18:15 21:40
Tammela X X 10:30 X X
Forssa 7:45 12:05 10:50 18:30 21:55
Forssa - Jokioinen - Humppila 6.6.-9.8.2016
väli Forssa – Jokioinen ajetaan yhtiönkadun kautta
M-P M-P M-P M-P M-P #
Forssa 6:05 9:40 12:00 14:45 16:20
Jokioinen 6:20 9:55 12:15 15:00 I
Latovainio I I I I X
Humppila 6:45 10:10 12:40 15:30 16:45

 

Humppila - Jokioinen - Forssa 6.6.-9.8.2016
 väli Forssa – Jokioinen ajetaan Yhtiönkadun kautta
M – P M-P M-P M-P
Humppila 7:10 10:10 12:40 15:35
Jokioinen 7:40 10:30 13:00 15:55
Latovainio I I I I
Forssa 7:55 10:45 13:15 16:10

 

Pyydä tarjous tilausmatkasta

Yhteystiedot

Toimistomme on avoinna
ma-pe klo 9:00 – 16:30

puh. 03 – 424 626 00
fax 03 – 424 626 11

Yhteystiedot ›